Calendar 2014

Wed
1
 
Thu
2
  • A & B Squads In Training
Fri
3
  • Ospreys v Scarlets
Sat
4
  • Aberavon Quins v Maesteg Harlequins
  • Aberavon v Bridgend Ravens
  • Banwen v Alltwen
  • Bridgend Sports v Pontardawe
  • Briton Ferry v Aberavon Green Stars
  • Bryncoch v Resolven
  • Builth Wells v Glynneath
  • Cambrian Welfare v Ogmore Vale
  • Cardiff v Bridgend Athletic
  • Cardigan v Pontarddulais
  • Crynant v Baglan
  • Cwmavon v Vardre
  • Cwmgors v Pyle
  • Dunvant v Trebanos
  • Glais v Birchgrove
  • Glyncorrwg v Maesteg Celtic
  • Gorseinon v Llanybydder
  • Heol y Cyw v Merthyr
  • Llanelli v Tata Steel
  • Maesteg v Skewen
  • Mumbles v Aberystwyth
  • Nantyffyllon v Cefn Cribbwr
  • Neath Athletic v Brynamman
  • Neath v Cross Keys
  • Penclawdd v Haverfordwest
  • Pontrhydyfen v Cwmgwrach
  • Porthcawl v Cefn Coed
  • Rhigos v Penygraig
  • South Wales Police v Llansawel
  • Swansea Uplands v Trimsaran
  • Swansea v Carmarthen Quins
  • Whitland v Loughor
  • Ystalyfera v Pontycymmer
  • Ystradgynlais v Tonmawr
Sun
5
 
Mon
6
  • A, B & C Squads In training
  • Ospreys U18 V Scarlets U18, Brewery Field KO 7:00pm
  • Ospreys West U16 Training 5:00pm - 6:00pm
  • U16 Training 5:30pm - 7:00pm
  • U18 Training 6:00pm-8:00pm
Tue
7
  • A, B & C Squads In training
  • Ospreys Schools Programme - Primary Visit (Rhys Webb, Ryan Bevington)
Wed
8
  • Blues South V Ospreys East U16
  • C Squad in Training
  • Scarlets V Ospreys West U16
  • Tesco Store Promotion, Pontardawe
  • Ospreys U18 v Blues U18
Thu
9
  • B & C Squads In training
  • Tesco Store Promotion, Ystradgynlais
Fri
10
  • A & C Squads In training
  • Ospreys East U16 Training 4:30pm - 5:30pm
Sat
11
  • A & C Squads In training
  • Amman United v Loughor
  • Burry Port v Cwmgors
  • Cowbridge v Nantyffyllon
  • Cwmllynfell v Waunarlwydd
  • Glynneath v Morriston
  • Kenfig Hill v Trebanos
  • Llantwit Fardre v Heol y Cyw
  • Maesteg Harlequins v Llantrisant
  • Nantymoel v Treherbert
  • Pyle v Bridgend Sports
  • Ystradgynlais v Abercrave
  • Alltwen v Crynant
  • Betws v Aberavon Green Stars
  • Birchgrove v Tonna
  • Bonymaen v Cardiff Metropolitan University
  • Bridgend Athletic v Pontypool
  • Brynamman v Maesteg Celtic
  • Cwmavon v Cefn Cribbwr
  • Glais v Baglan
  • Llanharan v Tondu
  • Neath v Blackwood
  • Ogmore Vale v Treharris
  • Pencoed v Taibach
  • Rhigos v Cambrian Welfare
  • Sea View v Blaengarw
  • South Gower v Fall Bay
  • Swansea Uplands v Fishguard and Goodwick
  • Tata Steel v Newbridge
  • Tonmawr v Cwmgwrach
Sun
12
  • Ospreys v Northampton Saints
  • Beddau v Tondu
  • Bristol Rugby v Aberavon
Mon
13
  • B & C Squads In training
  • Ospreys U16 Development Training 6:00pm - 8:00pm
  • Ospreys U16 East Training 6:00pm - 7:00pm
  • Ospreys U16 West Training 5:00pm-6:00pm
  • Ospreys U18 Training 5:00pm - 6:30pm
Tue
14
  • A, B & C Squads In training
  • Ospreys Schools Programme - Primary Visit ( Ross Jones, Dan Suter)
  • Ospreys Schools Programme - Primary Visit (Sam Williams, Lloyd Peers)
  • Ospreys Schools Programme - Schools Liberty Stadium Tour
  • Newport v Bonymaen
    (Date Unconfirmed)
Wed
15
  • A, B & C Squads In training
  • Ospreys U16 East Vs Ospreys U16 West (Brewery Field KO 19:15)
Thu
16
  • A & C Squads In training
Fri
17
  • Ospreys U16 East Training 4:30pm-5:30pm
  • Ospreys U16 West Squad Training 5:00pm - 6:00pm
  • Winter Rugby Festival (Llandarcy Academy of Sport)
  • Leinster v Ospreys
Sat
18
  • Aberavon v Gala
  • Aberaeron v Gowerton
    (Date Unconfirmed)
  • Aberavon Green Stars v Vardre
    (Date Unconfirmed)
  • Abercrave v Birchgrove
  • Banwen v Baglan
  • Betws v Cwmavon
    (Date Unconfirmed)
  • Blackwood v Bonymaen
    (Date Unconfirmed)
  • Blaengarw v Wick
  • Bridgend Sports v Cwmtwrch
    (Date Unconfirmed)
  • Brynamman v Glyncorrwg
    (Date Unconfirmed)
  • Cwmgors v Pontardawe
  • Fall Bay v South Wales Police
  • Felinfoel v Mumbles
  • Hirwaun v Rhigos
  • Kenfig Hill v Crymych
  • Llandaff v Bryncethin
    (Date Unconfirmed)
  • Llanelli Wanderers v Penclawdd
    (Date Unconfirmed)
  • Nantyffyllon v Pyle
  • Nantymoel v Tonyrefail
    (Date Unconfirmed)
  • Neath v Llandovery
  • Penlan v Bryncoch
  • Pontycymmer v Morriston
    (Date Unconfirmed)
  • Resolven v Neath Athletic
    (Date Unconfirmed)
  • Seven Sisters v Amman United
  • Swansea Uplands v Nantgaredig
    (Date Unconfirmed)
  • Taibach v Ystalyfera
    (Date Unconfirmed)
  • Tata Steel v Bargoed
  • Tonna v Cwmgwrach
  • Trebanos v Aberavon Quins
    (Date Unconfirmed)
  • Ystradgynlais v Glais
Sun
19
  • Ospreys U18 V Scarlets U18, Llandarcy KO 12:30pm
  • Ospreys U18 v Scarlets U18
Mon
20
  • A, B & C Squads In training
  • Ospreys U16 Development Squad Training 5:00pm-6:00pm
  • Ospreys U16 East Vs Ospreys U16 West (Llandarcy KO 18:30)
Tue
21
  • A, B & C Squads In training
  • Ospreys Schools Programme - Liberty Stadium Visit
  • Ospreys Schools Programme - Primary Visit (Dan Baker, Morgan Allen)
  • Ospreys Schools Programme - Primary Visit (Marc Thomas, Matthew Morgan)
  • Ospreys Schools Programme - Primary Visit (Sam Davies, Rhodri Hughes)
Wed
22
 
Thu
23
  • A, B & C Squads In training
  • Bryncethin RFC training session with Tom Grabham and Jonathan Spratt
Fri
24
  • A & C Squads In training
  • Ospreys U16 Training 3:45pm - 6:00pm
  • Winter Rugby Festival (Llandarcy Academy of Sport)
Sat
25
  • Aberavon v Swansea
  • Alltwen v Tonna
  • Amman United v Maesteg Harlequins
    (Date Unconfirmed)
  • Beddau v Tata Steel
  • Blaengarw v Whitchurch
  • Bonymaen v Pontypool
  • Bridgend Athletic v Newbridge
    (Date Unconfirmed)
  • Bryncethin v Llandaff North
  • Bryncoch v Pontycymmer
  • Builth Wells v Waunarlwydd
  • Cefn Cribbwr v Aberavon Green Stars
  • Crymych v Glynneath
  • Cwmavon v Bridgend Sports
  • Cwmgwrach v Abercrave
  • Cwmtwrch v Cwmgors
  • Glais v Crynant
  • Glyncorrwg v Resolven
  • Gowerton v Milford Haven
  • Heol y Cyw v Penallta
  • Kidwelly v Cwmllynfell
  • Llandybie v Fall Bay
  • Llanharan v Tondu
  • Loughor v Carmarthen Athletic
  • Maesteg v Felinfoel
  • Morriston v Ystalyfera
  • Mumbles v Seven Sisters
  • Neath Athletic v Penlan
  • Neath v Cambridge University
  • Newcastle Emlyn v Trebanos
  • Ogmore Vale v Ynysowen
  • Penclawdd v Pontarddulais
  • Pencoed v Brynamman
  • Penybanc v Swansea Uplands
  • Pontardawe v Nantyffyllon
  • Porthcawl v Treherbert
  • Pyle v Briton Ferry
  • Skewen v Aberystwyth
  • South Gower v South Wales Police
  • Taibach v Maesteg Celtic
    (Date Unconfirmed)
  • Tenby United v Gorseinon
  • Tonmawr v Banwen
  • Vardre v Betws
  • Whitland v Kenfig Hill
  • Exeter Chiefs v Ospreys
Sun
26
  • LC Swansea Tag Rugby
Mon
27
  • A, B & C Squads In training
  • Ospreys U16 East Training 6:00pm - 7:45pm
  • Ospreys U16 West Training 5:00pm - 6:45pm
Tue
28
  • B & C Squads In training
  • Ospreys Schools Programme - Primary Visit (Ashley Beck, Matthew Dwyer)
  • Ospreys Schools Programme - School Training Session (Scott Baldwin, Tom Habberfield)
  • Tesco Store Promotion, Bridgend
Wed
29
  • A Squad In training
  • Kenfig RFC Training with Sam Williams & Lloyd Peers
  • Tesco Store Promotion, Merthyr
Thu
30
  • A, B & C Squads In training
Fri
31
  • C Squad in Training
  • Ospreys U16 Training 3:45pm - 6:00pm
  • Ospreys V Sale Sharks